Lad os hjælpe dig til det rigtige valg

Rådgivning inden du køber!

- du kan booke møde med en konsulent eller besøge vores store gulvcenter...

 

Der er rigtige mange løsninger indenfor Gulve, men hvor ser du dem alle?

Hos Floor Room har vi 500m2 Gulvcenter, hvor du møder eksperterne der kan rådgive dig gennem de mange løsninger. Et trægulv er ikke bare et trægulv - det skal tilpasses din livsstil, samt lokalernes ønskede udtryk. Hos Floor Room har vi alle typer gulve, og du er garanteret en "aha oplevelse"

Mere end 800 forkellige behandlinger af gulve, Danmarks største udvalg af trægulve, utallige design indenfor non-Wood (laminat, vinyl, kork osv.) 

Vi glæder os til at tage imod dig.

 

Se vores 3D showroom

Inspiration og professionel rådgivning

Floor Room

Søndergårdsalle 9
8700 Horsens
T: 71 99 98 85

 

Åbningstider

Mandag til fredag: 8.00 - 16.30
Lørdag: 10.00 - 14.00

Anders Christensen floor room

Anders Christensen

Trendgulve - Designgulve

T: 40171704
E: anders@floor-room.dk

Benjamin Bakkegaard

Projektleder - Boligbyggeri

T: +45 71 99 98 85
E: benjamin@floor-room.dk

Steffen Jensen

Projektchef - Gulventrepriser

T: +45 71 99 98 85 / +45 25 94 63 30
E: steffen@floor-room.dk

Mads Lund

T: +45 71 99 98 85
E: mads@floor-room.dk

Sascha Christoffersen

T: +45 71 99 98 85
E: sascha@floor-room.dk

Joakim Bakkegaard

T: +45 71 99 98 85
E: joakim@floor-room.dk

Anders Schøt

T: +45 71 99 98 85
E: acs@floor-room.dk

Janek Bay

T: +45 71 99 98 85
E: janek@floor-room.dk